01. HR MARKETING

SEŽENEME
NOVÉ ZAMĚSTNANCE

Nábor nových zaměstnanců dnes řeší řada firem – je tedy třeba zaměřit pozornost nejen na nabízení produktů a služeb, ale i umění prodat se pracovní síle. S našimi klienty pracujeme na tom, aby oslovili potenciální zaměstnance, měli jim co nabídnout a vhodně se představili. Máme v této oblasti několikaleté zkušenosti a realizujeme funkční nábory pro několik firem. Dokážeme cílit na lidi, kteří práci zatím mají, ale uvažují o změně – získáme kontakt na budoucího zaměstnance ještě dříve, než začne sám aktivně vyhledávat pracovní pozici.

87% 98% 87% 98%
02. PREZENTACE A KAMPANĚ
Zjistěte co děláme - WORKOHOLIX
Marketing - WORKOHOLIX

PREZENTACE

Představení firmy budoucím zaměstnancům je dnes extrémně důležitá disciplína. Nezaměstnanost je aktuálně nízká, nicméně až milion lidí uvažuje o změně stávající práce. Tvoříme prezentace, které přitahují nové zájemce.

Připravujeme vstřícný komunikační obraz, který je pro uchazeče jasný a jednoduše pochopitelný.

KAMPANĚ

Vytváříme různé kampaně pro nábor zaměstnanců. Nesoustředíme se jen na online, ale umíme kampaně i vhodně zkombinovat s offlline reklamou. Tyto kampaně fungují velmi dobře tam, kde selhávají běžné prostředky.

Koho umíme najít: techniky, mechaniky, uklízečky, dělníky, svářeče a mnoho dalších profesí zejména do výroby a do služeb.

HR marketing - WORKOHOLIX

KAMPANĚ

Vytváříme různé kampaně pro nábor zaměstnanců. Nesoustředíme se jen na online, ale umíme kampaně i vhodně zkombinovat s offlline reklamou. Tyto kampaně fungují velmi dobře tam, kde selhávají běžné prostředky, jako jsou náborové servery.

Koho umíme najít: techniky, mechaniky, uklízečky, dělníky, svářeče a mnoho dalších profesí zejména do výroby a do služeb.

Chcete HR marketing od Workoholix?

03. OTÁZKY A ODPOVĚDI

Seženeme vám kontakty na zájemce. Služby personální agentury neposkytujeme. Výstup od nás je podkladem pro personalistu. Tomu vysvětlíme, jak má s kontakty pracovat, aby to fungovalo.

Obvykle je to nutné. Celý HR marketing je postavený na tom, že se prodáváte potenciálním zaměstnancům. A na to potřebujete prezentaci – stejně jako pro vaše zákazníky. Ale realizujeme i čistě offline kampaně, kde to pak potřeba není.

Daří se nám nacházet lidi do výroby i služeb. Pro top management to nebude ideální směr, ale i to může být jisté nekonvenční řešení.

Není to pravidlem. Hledáme i v offline světě. Pro jednu firmu se nám například osvědčil místní rozhlas. Snažíme se hledat funkční řešení na základě cílové skupiny.

V závislosti na rozsahu kampaně a povědomí o značce 50–250 tisíc Kč. HR marketing se určitě vyplatí, pokud hledáte více zaměstnanců.

Umíme nabídnout spolupráci formou success fee. To znamená, že na začátku zaplatíte jen menší částku. Až když přijmete zaměstnance, dostaneme odměnu za dobře vykonanou práci.

04. REALIZACE
05. O NÁS

Našimi klienty jsou podnikatelé (nebo další subjekty), kteří mají zájem o vysoce kvalitní propagaci své firmy, značky nebo projektu. S láskou a péčí pro ně připravujeme účinné marketingové plány a strategie a prvotřídní webové stránky. Úspěšně tvoříme i originální grafiku, od loga přes fotografii až po firemní trička. Zákazníci se na nás obrací s důvěrou v dlouholeté zkušenosti i svěží nápady. Nespokojíme se s řešením, které není na té nejvyšší úrovni.