INSTAGRAM

Vhodné načasování a množství příspěvků, které byly tématicky zaměřené a jejich propagace, která měla jasnou cílovou skupinu. Skvělá cesta, jak nabrat za krátký čas kvalitní fanoušky, se kterými je nyní možné dál pracovat.

Bohemialov - WORKOHOLIX
Bohemialov - WORKOHOLIX

FACEBOOK

FACEBOOK

Bohemialov - WORKOHOLIX

BANNERY

Bohemialov - WORKOHOLIX
01. O PROJEKTU

Bohemialov

Pro kutnohorskou firmu, která dováží a maloobchodně i velkoobchodně prodává myslivecké, lovecké a lesnické potřeby, jsme připravili účty na sociálních sítích Instagram a Facebook.

Cílem bylo rozšířit povědomí o firmě samotné i o značkách, které firma prodává. Společně s ambasadory, dodavateli a majitelem firmy jsme průběžně publikovali příspěvky a propagovali je do komunity lidí, kteří mají zájmy v daném oboru. Podařilo se nám postavit kvalitní základnu fanoušků.

Marketing:

Lubor Malý

Sociální sítě:

Šárka Chaloupková

Grafika:

Josef Calda

Líbilo by se vám něco takového?

02. O NÁS

Zajišťujeme kompletní marketingový servis, který Vám pomůže s aktivní propagací Vašich služeb či produktů. Poskytujeme kvalitní servis a zákaznickou podporu. Tvoříme webové stránky a staráme se o jejich údržbu. Vytváříme marketingové plány a strategie ke zvýšení zájmu zákazníků v online i offline prostředí. Provádíme nábory nových zaměstnanců do kanceláře, ale i služeb či manuální práci. Vytváříme grafický obsah, např. fotky, videa, texty, příspěvky, tiskoviny (plakáty, katalogy, brožury, vizitky), loga.