STRATEGIE

Cabrio víkend - WORKOHOLIX
Cabrio víkend - WORKOHOLIX
Cabrio víkend - WORKOHOLIXmoderní webdesign

WEBOVÉ STRÁNKY

WEBOVÉ STRÁNKY

Cabrio víkend - WORKOHOLIX

REKLAMNÍ LETÁK

Cabrio víkend - WORKOHOLIX
Cabrio víkend - WORKOHOLIX

VIZITKY

VIZITKY

Cabrio víkend - WORKOHOLIX

VIDEO

01. O PROJEKTU

CABRIO VÍKEND

Půjčovna kabrioletů byla od začátku velká výzva. Má velmi specifickou cílovou skupinu a my jsme museli pracovat s tím, že ne každý kabriolety zná. Vznikaly dotazy, zda má vůz zatahovací střechu (protože to nebylo na první pohled zřejmé). Upravovali jsme postupně publikované fotografie, aby odpovídaly na nejčastější otázky. Vizuální stránka je zde naprosto klíčová – tady oči prodávají. Musíme být hodně viditelní a připomínat se.

K projektu, jako je tento, musíte mít vztah. Byli jsme skoro u všech natáčení a focení, několikrát jsme jejich vozem jeli na výlet i dovolenou, abychom tím sami žili. Kabriolet je taková motorka na čtyřech kolech. Je to o životním stylu. Není to o cíli, ale o cestě.

Budoucnost

Tento projekt neustále rozvíjíme, hlavně po vizuální stránce, aby byl co nejlákavější. Připravujeme a realizujeme různé výstavy vozů a další natáčení, focení a výlety.

Líbilo by se vám něco takového?

02. O NÁS

Našimi klienty jsou podnikatelé (nebo další subjekty), kteří mají zájem o vysoce kvalitní propagaci své firmy, značky nebo projektu. S láskou a péčí pro ně připravujeme účinné marketingové plány a strategie a prvotřídní webové stránky. Úspěšně tvoříme i originální grafiku, od loga přes fotografii až po firemní trička. Zákazníci se na nás obrací s důvěrou v dlouholeté zkušenosti i svěží nápady. Nespokojíme se s řešením, které není na té nejvyšší úrovni.