01. WEBOVÉ STRÁNKY

VYTVÁŘÍME
WEBOVÉ STRÁNKY

Vytváříme špičkové webové stránky na klíč. Tvoříme je tak, aby si rozuměly nejen s počítači, ale i tablety a mobily. Budou vypadat skvěle na každé obrazovce. A jestli chcete být na internetu vidět a používáte sociální sítě nebo jiné online marketingové kanály, všechny vám je propojíme, abyste je mohli na webu používat. Umíme se také postarat o vaše současné webové stránky, pokud technologicky dostačují.

02. PODPORA A SERVIS
Zjistěte co děláme - WORKOHOLIX

PODPORA A SERVIS

Spuštěním webových stránek to teprve začíná. Dobře víme, že podpora a servis je to nejdůležitější na naší práci. Aby všechno šlapalo, jak má, musíme udržet váš web aktuální. Pravidelně kontrolujeme, jak web funguje a jak se na něm návštěvníci chovají. Na základě toho navrhujeme další úpravy webu. Na podporu se obracíte, kdykoliv chcete něco na webových stránkách upravit.

Chcete webové stránky od Workoholix?

03. OTÁZKY A ODPOVĚDI

Nejraději realizujeme projekty, kde vidíme budoucnost a můžeme uvádět v život naše vize. Potřebujeme být s klientem naladěni na stejné vlně – podobně vidět cíl. To je pro naši práci velmi důležité. Obecně nepřijímáme projekty, kde máme svázané ruce a nemůžeme si stát za výsledkem.

Pokud je to smysluplné výběrove řízení, tak ano. Důležité pro nás je, abychom mohli realizovat kvalitní projekt. Pokud je jediným kritériem cena nebo máme pocit, že je výběrové řízení připraveno někomu na míru, tak do něj nevstupujeme.

Potřebujeme vědět něco o vašem projektu a poznat vás. Napište nám, popište váš projekt. Ozveme se zpět a pozveme vás na kávu, při které si o spolupráci rádi promluvíme.

Cenový rozsah stanovujeme po první schůzce, kdy se seznámíme s projektem a rozsahem práce. Obvykle se projekty pohybují od 35 do 150 tisíc Kč.

Obvykle dodáváme webové stránky v rozmezí 2–4 měsíců. Termín realizace záleží na rozsahu projektu a našem aktuálním vytížení. Pokud hledáte někoho, kdo vám vytvoří web do 2 týdnů, tak to nebudeme my. Na webech si dáváme záležet a potřebujeme čas, abychom dosáhli kvalitního výsledku, za kterým si můžeme pevně stát.

Můžeme pomoci s vytvořením zadávací dokumentace a dozorem nad vývojem, spuštěním a propagací webových stránek. Nemáme ovšem možnosti vést tým vývojářů.

04. REALIZACE
05. O NÁS

Našimi klienty jsou podnikatelé (nebo další subjekty), kteří mají zájem o vysoce kvalitní propagaci své firmy, značky nebo projektu. S láskou a péčí pro ně připravujeme účinné marketingové plány a strategie a prvotřídní webové stránky. Úspěšně tvoříme i originální grafiku, od loga přes fotografii až po firemní trička. Zákazníci se na nás obrací s důvěrou v dlouholeté zkušenosti i svěží nápady. Nespokojíme se s řešením, které není na té nejvyšší úrovni.